Dnes je Úterý, 14 Čec 2020

Novinky na úřední desce

Vyvěšeno:
30.6.2020
Kategorie:
Různé

Vyvěšeno:
30.6.2020
Kategorie:
Různé

Poslední přidaná galerie

Přihlášení uživateleNavigace:   Domů | Kulturní vyžití | Kulturní servis | Letošní Pohádkový les je za námi
Letošní Pohádkový les je za námi PDF Tisk
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 25 Červenec 2012 00:00

Pohádkový lesA opět nebyl ledajaký.Na více jak 160 dětí a jejich dospělý doprovod zde čekalo nepřeberné množství pohádkových bytostí.Na návsi mohli malí návštěvníci na vlastní oči spatřit například vodníka, muchomůrky, přívětivé piráty (a pohledné pirátky), čarodějnice anebo třeba Pipi Dlouhou Punčochu, která nabízela zájemcům svezení na ponících. Kdo zrovna netančil v rytmu dětské diskotéky, mohl si zasoutěžit v některé z připravených disciplín. Kdo chtěl, svezl se na pirátské lodi na rybníku.

V lese samotném, na jednotlivých stanovištích, balónkem vybavené děti se svými rodiči plnily rozmanité úkoly. K vidění zde byla Ježibaba s Marfušou z pohádky Mrazík, roztomilé Kočky, které otestovaly vaši přesnost, věčně hladový a svou mámou obskakovaný Líný Honza na peci, Karkulka s Myslivcem, kteří potřebovali pomoci zaštupovat vlkovi jeho rozřízlé břicho, věční kutilové, nešikové Pat a Mat, kteří se trápili s výrobou ptačí budky, Motýl Emanuel s Makovou Panenkou.Čerti
Děsiví ČERTI hráli s příchozími karty o jejich duše, nebožáci kteří v kartách s čerty prohráli se už z lesa nevrátili.... Poslední stanoviště patřilo vlídným Vosám, které obdarovávaly ty které peklo nepohltilo nějakým tím pamlskem a drobností.
Na návsi program pokračoval a po návratu posledních návštěvníků se losovalo množství drobných cen. Součástí losování byla i limitovaná edice 5ti ptačích budek z "Ajeťácké..." dílny. Zdali to bylo příjemně strávené odpoledne musí zhodnotit každý sám. Jisté je však to, že pokud na nás pohádkové bytosti nezanevřou, rádi je za rok, v podobném termínu, přivítáme zde v Rodné znovu.... Obrázky k nahlédnutí ve fotogalerii.

Závěrem SDH Rodná děkuje sponzorům této akce, díky nimž bylo možné malé návštěvníky obdarovat.

IDSC, spol. s r.o. Flosman a.s.AMOND, spol. s r.o.

 funagency.czLinde Gas a.s.

SINFO, spol. s r.o.

Prodej sportovních potřeb a oblečení
MILAN PJATÁK - SPÍDO
PRAŽSKÁ 113
263 01 DOBŘÍŠ
 www.technikaprozahradu.cz

 

 

 

Obec Rodná

 

Svátek slaví

Dnes : Karolína
Zítra : Jindřich

Výhled počasí

TOPlist

 

vizitka Poháry Vizingr