Dnes je Sobota, 08 Srp 2020

Novinky na úřední desce

Vyvěšeno:
3.8.2020
Kategorie:
Různé

Vyvěšeno:
30.6.2020
Kategorie:
Různé

Poslední přidaná galerie

Přihlášení uživateleNavigace:   Domů | Kulturní vyžití | Kulturní servis | Závody MČR v motoskijöringu v Rodné a v Želči ODVOLÁNY!!!
Závody MČR v motoskijöringu v Rodné a v Želči ODVOLÁNY!!! PDF Tisk
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 08 Leden 2011 19:32

Vážení příznivci motoskijöringu!

 S velkým zklamáním Vám oznamujeme, že úvodní dva závody Mistrovství ČR „ORION – SHIVA CUP 2011“ v Rodné u Mladé Vožice (sobota, 8.1.2011) a v Želči u Tábora (neděle, 9.1.2011) jsou odvolány!

Obě tratě byly sice stoprocentně připraveny, pořadatelský sbor kompletně nachystán, jezdci i diváci natěšeni, ale počasí bohužel nikdo ovlivnit nemůže... Veškeré předpovědi počasí totiž neoblomně hlásí, že o nadcházejícím víkendu bude panovat na celém území České republiky silná obleva, přičemž teploty nad nulou budou i přes noc. Dalším velkým nepřítelem motoskijöringu je i avízovaný déšť, který z utaženého podkladu a nahrnutých sněhových mantinelů udělá vodovou kaši, ve které se dá stěží jezdit na motorce, natož na lyžích. Z těchto důvodů se tedy oba závody ruší.

Je to opravdu velká smůla, když vezmeme v potaz, že již více jak měsíc byla v obou lokalitách optimální sněhová pokrývka a mráz.

Vzhledem k tomu, že pořadatel dalšího víkendového dvouzávodu v Horním Městě (15.1.) a v Rýmařově (16.1.) své závody z důvodu nedostatku sněhu již také odvolal, budeme počítat s náhradními termíny pro závod v Rodné a v Želči s těmito dvěma dny (to znamená 15.1. Rodná, 16.1. Želeč). Uvidíme, co nám po oblevě zbude z obou tratí, co řekne předpověď počasí na další víkend a začátkem příštího týdne bychom vydali oficiální prohlášení, zda bychom úvodní dva závody na jihu Čech odjeli v těchto náhradních termínech či nikoli. Aktuální informace sledujte na webu www.motosportchynov.cz.

Evžen Zadražil

ředitel závodu  

Svátek slaví

Dnes : Soběslav
Zítra : Roman

Výhled počasí

TOPlist

 

vizitka Poháry Vizingr