Dnes je Pondělí, 25 Kvě 2020

Novinky na úřední desce

Vyvěšeno:
29.4.2020
Kategorie:
Různé

Vyvěšeno:
28.4.2020
Kategorie:
Různé

Poslední přidaná galerie

Přihlášení uživateleNavigace:   Domů | Obecní úřad | OÚ informuje | Nová verze informačního systému Venkovská tržnice
Nová verze informačního systému Venkovská tržnice
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 02 Únor 2011 16:00

venkovska-trznice Dnem 1. února byla spuštěna nová verze informačního systému Venkovská tržnice, která umožní  široké veřejnosti dozvědět se o chystaných kulturních akcích v blízkém i vzdálenějším okolí, umožní vám prostřednictvím regionální inzerce pohodlně prodat či koupit a v případě, že jste podnikatel či nezisková organizace máte možnost nechat o sobě vědět v katalogu.


http://www.venkovskatrznice.eu/krajinasrdce

Mezi základní funkce informačního systému Venkovská tržnice, které může uživatel aktivně používat, patří:

· Předávání informací o akcích všeho druhu, které na území probíhají či proběhnou (Akce)

· Vytváření prostoru pro směnu, prodej a koupi místních produktů a použitého zboží (Bazar)

· Přehled o podnikatelských a neziskových sub­jektech (Katalog)

 Akce

Pokud připravujete nějakou obchodní, sportovní, kulturní, vzdělávací nebo jinou akci, můžete o tom spravit všechny potenciální zájemce tak, že vyplníte formulář, který naleznete po kliknutí na odkaz „Přidat akci“ v záhlaví stránky Seznam akcí, do které vstoupíte kliknutím na tlačítko AKCE v horním menu na hlavní stránce regionální aplikace. Aby se Vaše oznámení o konání akce na webové stránce informačního systému zobrazilo, musíte povinně vyplnit tyto rubriky formuláře: typ akce; obec; začátek konání akce; název akce; název pořadatele akce a kód pro další úpravu akce.

Bazar

Sháníte něco, chcete něco prodat nebo směnit? Potom klikněte na tlačítko BAZAR, které naleznete v horním menu na hlavní stránce regionální aplikace. Vstoupíte na stránku, kde je  seznam inzerátů a v jejímž záhlaví naleznete odkaz „Přidat nový inzerát“. Aby se váš inzerát na webové stránce informačního systému zobrazil, musíte povinně vyplnit tyto rubriky formuláře: typ inzerátu; místo, kde inzerent bydlí; konec platnosti; text inzerátu;  alespoň jedno telefonní spojení na inzerenta a kód pro další úpravy.

Katalog

Pokud jste nenašli svoji kontaktní adresu v předkládaném tištěném Katalogu podnikatelů a nestátních neziskových organizací, ale přesto působíte na daném území, lze to napravit tak, že kliknete na tlačítko KATALOG na hlavní stránce regionální aplikace a zde si pomocí odkazu „Zaregistrovat subjekt“ otevřete elektronický formulář, kde vyplníte povinné údaje označené červenou hvězdičkou. Vyplněný formulář odešlete prostřednictvím tlačítka „Uložit“ administrátorovi, ten po schválení údaje o Vás vloží do katalogu.

zdroj: www.venkovskatrznice.eu

 

Svátek slaví

Dnes : Viola
Zítra : Filip

Výhled počasí

TOPlist

 

vizitka Poháry Vizingr